Jdi na obsah Jdi na menu
 


vtipy o policajtech

29. 10. 2008

Policajt zastaví řidiče: "Tak, pane řidiči, váš řidičský průkaz. Čeká vás pokuta." - "No počkejte, nejdřív mi řekněte, co jsem vlastně proved!" - "Nezastavil jste na stopce." - "Já jsem zpomalil! Copak je to zas takovej rozdíl?" - Policajt vytáhne pendrek, začne s ním mlátit řidiče přes hlavu a povídá: "Tak co, mám zastavit a nebo jenom zpomalit?"

Náčelník policie přímá nováčky:,,Tak vyse hlásíte k policii?,,Ano.,,A umíte číst a psát?,,Ano.,,A naučíte mě to?

Uprostřed mostu leží pětistovka. Na kraji mostu stojí chytrý policajt, hloupý policajt a vodník. Kdo tu pětistovku sebere? Hloupý policajt, protože vodník a chytrý policajt jsou nadpřirozené bytosti.

Příjde policajt do masny a říká: Prosil bych 10 dkg salámu. Prodavač: Omlouváme se ale máme jenom točený. Policajt: Tak to ne já jsem si nevzal džbánek.

Přijde policajt na stanici, v ruce má psí lejno a říká:
"Chlapi, podívejte se, do čeho jsem málem šlápnul!"

Zastaví policajt na křižovatce auto a povídá:
"Počtvrté jsem vás dnes zastavil a počtvrté vám říkám, že vám teče chladič!"
Řidič se vykloní z okna a odpoví: "A já vám počtvrté říkám, že jsem kropící vůz!"

Hoří policejní stanice a policajti jsou uvěznění na střeše. Hasiči roztáhli plachtu a čekaj až policajti začnou skákat. Skočí první, ale těsně před tim než dopadne do plachty s ní hasiči uhnou a policajt se rozplácne o zem. Tak to jde furt do kola až nahoře stojí náčelník, kouká pak vytáhne pistoli a řekne: Mě nepřechčijete položte tu plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu.

Baví se dva policajti: "Nechal jsem si včera udělat ten test na IQ." "Opravdu? A jaký máš výsledek?" "Chválabohu negativní."

Leží policajt na louce, kouká na měsíc a říká: Sakra, to je dálka ,toje dálka! přijde k němu kolegaa ptá se ho proč tak naříká. Policajt mu odpoví: Vidíš tu dálku?-No jo,vidím,a co má jako bejt?-No náčelník mě poslal na měsíc na školení!!!

Takhle se vrací ožralý chlap z hospody a začne se dobýval klíčema do pouliční lampy,jde okolo policajt chvíli se na něj díva a pak řekne:,,Tak zazvoňte nahoře se ještě svítí!''

Vyplňuje policajt křížovku a najednou se obrátí na kolegu a ptá se: "Jak se řekne ženský pohlavní orgán na čtyři písmena?" Kolega sa zamyslí a zeptá se: "Vodorovně nebo svisle?" "Vodorovně" odpoví policajt. "No tak to jsou ústa".

Jede Pepa a Franta v jejich novém služebním autě Pepa říká Frantovi:"Hele Franto koukni se jestli mi funguje blinkr!"A ten mu odpoví:"Funguje,nefunguje,funguje,nefunguje..."

velitel: Tak jaký byl zásah v přepadené bance? policisté: Lupiči se vzdali hned po té,co sme jim zastřelili všech 35 rukojných...

Chlapi kopou kanál, jde kolem policajt. "Co tady děláte?" "Co je ti do toho, blbečku, kdyby ses líp učil, mohl jsi kopat s námi."

Policajt vyndá zápalky z krabičky a zapaluje je samozřejmě opačnou stranou. Přitom je odhazuje a říká si: špatná, špatná, špatná ... až jedna mu chytne. Sfoukne ji a odloží se slovy: "Ta je dobrá, tu si nechám".

Víte jak policajti otevřou konzervu?
Posadí se kolem stolu, jeden vytáhne pistoli a zařve:
,,Policie, otevřete, jste oblíklíčeni!"


Víte, které zvíře má přirození na zádech?
Policejní kůň.

Víte co udělá policajt když má chut na marmeládu?
Oloupe si kolblihu.

Víte proč jezdí policisté tak rychle?
Aby nezapomněli kam a proč jedou.

Víte proč si policajti dávají na televizi čili papričky?
Aby měly ostrej obraz.

Víte proč policejní auta stojí před bordelem?
Protože čekají, až se rozsvítí zelená!

Living On Video (Original Mix) www.djwitek.prv.pl - Pakito