Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.11. PÁTEK

Meccamix tour 2008 in disco Eden

Poprvé v našem klubu proběhne jedna z největších párty tohoto roku. Ve spolupráci s nejznámějším pražským klubem MECCA jsme pro vás připravili neskutečný zážitek a neskutečnou párty, kterou JIŽNÍ MORAVA určitě ještě nezažila!! Velká jízda s bohatým programem, nejlepší taneční muzikou a DJŚ pojede až do ranních hodin! V bohatém celovečerním programu se představí residenti klubu MECCA, DJ MACIO a DJ FUCK, dále pak zpěvák a saxofonista EL JAY, krásná vokalistka SANDRA, profesionální tanečníci „TECKTONIK DANCERS“, obří výzdoby, konfektovače, rozdáme 100 CD, 300 Mecca Magazínů a pro prvních 100 návštěvníků jsou připraveny ZDARMA vstupenky v hodnotě 29 000,- Kč na prestižní párty do pražského klubu MECCA se zahraniční hvězdou. Prostě TOP PÁRTY tohoto roku si rozhodně nenechte ujít. Připraveno bude spoustu dobrého pití, drinků, alko a nealko nápojů!!!

V RED HOSUE CLUBU : hrají residenti DJ T.O.M. – DJ SCHROTTY – DJ M.I.R.K.

REGISTROVANÍ VSTUP .... 70,-Kč.

BĚŽNÉ VSTUPNÉ .... 90,-Kč.


Mikulášský benefiční víkend

5.12. PÁTEK

GLORIA LIVE & HELL NIGHT

Nový pěvecký tandem Petra Sixtová a Zdeněk STYLE Hrubý se poprvé představí na Edenu ve své live show!! Super taneční muzika oslní všechny ve stylu pop dance. Uslyšíte nové hity Sny se vrací nebo Celou noc. Tento projekt také vystupoval jako předskokan na TOUR CODE RED. Navíc vás čeká super strašidelná výzdoba, pekelný bar s čertovským pitím a čertovskou obsluhou. Speciální mikulášský set vám namíchají pekelníci DUO BELSEBUB. Všichni, kdo přijdou v jakékoliv masce, mají vstup a welcome drink ZDARMA !!

V REDHOUSE CLUBU pekelná párty DJ SCHROOTYHO – DJ M.I.R.K.A. a hostů !!!!

VSTUP….50,- Kč.

6.12. SOBOTA

Mikulášská maškarní besídka pro dospělé

Mikulášská maškarní párty

Již tradičně na Mikuláše pořádá naše diskotéka ve spolupráci s RÁDIEM JIH, Občanským sdružením Rybana Mutěnice a poprvé s novým Sdružením nezávislých kandidátů PŘÁTEL ZÁBAVY, SPORTU A ROZVOJE MUTĚNICE pro příští komunální volby v Mutěnicích, velkou benefiční akci pro Ústav sociální péče v Kyjově. Tato jubilejní akce se ponese v duchu diskotéky pro starší, ale i mladší generaci. Hrát bude moderátor rádia JIH DJ Tomáš Blecha a domácí DJ Tom především starší české, slovenské a zahraniční hity posledních 10. - 15. let. Čeká vás půlnoční rej masek a vyhlášení cen o nejlepší masky. Navíc každá maska dostává welcome drink a vstup zdarma!! Připravena bude tradiční dražba výrobků klientů ústavu. Veškerý výtěžek celé této akce je věnován právě ÚSP KYJOV. Přijďte udělat dobrý skutek a zaskotačit si na pořádné maškarní párty!! POZOR Speciálním hostem je legendární zpěvák VILÉM ČOK, který vám zazpívá písně ze své nové desky!

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!!!!!!!!!!!

12.12. PÁTEK

FREEPARTY.CZ LIVE - WARM UP SASH!

Poprvé na EDENU speciální taneční párty s rádiem FREE. Tu nejlepší taneční muziku Vám namíchají moderátoři RÁDI FREE.

DJ BBC (dance specialist)
DJ MARTY (r'n'b specialist)


Chybět nebudou soutěže o vstupenky na DJ SASH!!! Navíc je připravena super JÄGERMAISTER PÁRTY, kdy za zakoupené panáky dostáváte los. Za tři losy pak získáváte super kšiltovky, náramky a další ceny od této značky.

V RED HOUSE CLUBU : luxusní párty residentů a hostů – DJ T.O.M. – DJ SCHROTTY – DJ M.I.R.K. – DJ B.L.E.C.H.A. a další

VSTUP….50,-Kč.

DJ SASH & CHISTMAS RED BULL NIGHT

19.12. PÁTEK

DJ SASH! & CHRISTMAS RED BULL NIGHT

Další TOP AKCE našeho klubu. U nás na EDENU se představí jeden z nejúspěšnějších a nejznámějších Djů Německa. Legenda světové taneční hudby DJ SASH! má na svém kontě přes 17 miliónů prodaných desek po celém světě, za dobu své dvanáctileté hudební kariéry dobyl přední příčku snad každé rádiové, taneční a prodejní hitparády v Evropě. DJ SASH! (Sascha Lappessen) má na svědomí takové světoznámé taneční šlágry, kterými jsou například Ecuador, Encore Un Fois, La Primavera, Mysterious Times, Adelante, Gambareh, I Believe a mnoha dalších...Zažijete tak jedinečnou atmosféru plnou energické taneční muziky, nestárnoucích tanečních hitů v exklusivních remixech a skvělou Djskou show podpořenou Sashovým živým vokálem.

V RED HOUSE CLUBU :hrají DJ SCHROTTY – DJ M.I.R.K. a jejich hosté dle LINE UP.

VSTUP PŘEDPRODEJ : 120,-Kč.
NA MÍSTĚ : 150,-Kč.

20.12. SOBOTA

RED HOT CHILLY PEPPERS revival

Koncertní víkend pokračuje!! Pro všechny milovníky koncertů a vystoupení je právě tato speciální sobota věnována!! Jedinečný téměř dvouhodinový koncert skupiny RED HOT CHILLI PEPPERS uvidíte a uslyšíte na živo právě na EDENU. Jako předkapely se představí také skupiny LIKE FOOL a MARY COCAINE. Začínáme od 20.00 hod. Po skončení koncertu cca od 24.00 hod. pokračuje předvánoční diskotéková párty všech hudebních žánrů s DJ VEKOU až do ranních hodin!!

VSTUP….80,-Kč. !! OD 24.00 zdarma

26.12. PÁTEK

ŠTĚPÁNKÁ KISS PATROL PÁRTY& FASHION SHOW

Spodní prádlo

Na Štěpána není pána!!! Nejlepší den svobody a nezávislosti během vánočních svátků připadá právě na tento den. My jsme si pro Vás připravili poprvé párty s rádiem KISS HÁDY, kdy se vám představí krásné hostesky, zasoutěžíme si o zajímavé ceny a poslechneme tu nejlepší taneční muziku!! Navíc je připravena módní přehlídka luxusního spodního prádla, které vám předvedou krásné modelky. Chybět nebudou ani residenti DJ T.O.M. a DJ B.L.E.C.H.A., kteří zahrají v

RED HOUSE CLUBU. Chybět nebude také resident DJ SCHROTTY a DJ M.I.R.K.

VSTUP….50,-Kč.

31.12. STŘEDA

SILVESTROVSKÁ LIVE DANCE PÁRTY

Připravujeme pro vás nejlepší taneční SILVESTR, který na EDENU kdy byl. Tu nejlepší silvestrovskou atmosféru vám připraví DJ T.O.M. a DJ B.L.E.C.H.A. Po celou noc zazní ty nejlepší hity všech tanečních světových a domácích hitparád. Připravena bude silvestrovská JELZIN a TULLAMORE PÁRTY. Chybět nebude ohňostroj a silvestrovská výzdoba.

V RED HOUSE CLUBU : bude probíhat silvestrovská párty taneční muziky a všeho možného!!

VSTUP….80,- Kč.

its my life 2007 belushi - belushi